תקנון  האתר

    עושה ככל יכולתה לספק לכם שרות וחווית קניה יוצאות דופן ObliBop 

אנא קראו תקנון זה לפני  ביצוע הזמנה באתר, על מנת למנוע עוגמת נפש למי מהצדדים

ביצוע הזמנה באתר, הינו כהודאה שקראתם את האמור בתקנון זה.

 

כללי

 1. שימוש באתר זה והרכישות המתבצעות בו כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא את התקנון בקפידה.
 2. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לשני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
 3. שימוש באתר ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה ע"י האתר, מהווה את הסכמתך ("המזמין") לתנאים הכלולים בתקנון זה, לכן
 4. אם אינך מסכים לתנאי מתנאי התקנון הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר .
 5. כל המוצרים ו/או השירותים המוצעים למכירה באתר זה, מוצעים ע"י הספק בלבד. האחריות למכירת המוצרים ו/או השירותים, אספקתם, גביית הכספים, מתן אחריות, החזרת/החלפת מוצרים וכו', מוטלת על הספק, בכפוף לאמור בתקנון זה.
 6. זכאות להשתמש באתר תהא:
 • לכל מי שמלאו לו 18 שנים והוא כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות.
 • לכל מי שברשותו דואר אלקטרוני (Email) תקין ואשר פרטיו האישיים מולאו נאמנה בביצוע הליך הקנייה באתר, ובכלל זה: כתובת, תעודת זהות, טלפון נייד.
 • לכל מי שהינו בעל כתובת בישראל וכן לכל מי שהינו בעל תעודת זהות ישראלית או דרכון זר תקפים או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.
 1. המכירות באתר, יהיו מוגבלת בזמן, ובעלות מלאי מוגבל.
 2. המחירים המוצעים באתר הינם אטרקטיביים, אולם אינם משקפים בהכרח את המחיר הנמוך ביותר בשוק.

הליך הרכישה באתר:

 1. לרכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש חובה למסור פרטים נכונים ומדויקים .
 2. התשלום יכול להתבצע באמצעות PayPal או בכרטיסי אשראי מסוג: ויזה כאל, ויזה לאומי, מסטרקרד ישראכרט. תהליך הסליקה בכרטיס האשראי מאובטח בהתאם לתקן העדכני והמחמיר פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במאגרי בית העסק.
 3. מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצר, יחשב לביצוע הזמנה (להלן "הזמנה"). עם קבלת ההזמנה, תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ורק לאחר אישור ההזמנה ע"י חברת כרטיסי האשראי, הפעולה תאושר והמוצר ישלח למזמין .
 4. למען הסר ספק, רק הרישום במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה להשלמת ההזמנה שנעשתה ע"י המזמין .
 5. אישור סופי של ההזמנה ישלח למזמין רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה וקבלת אישור מחברת האשראי, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח ימנה החל מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי .
 6. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים .
 7. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברת האשראי הדבר יהווה ראייה לביטול העסקה ע"י הספק. במקרה כזה, המזמין יקבל הודעה מתאימה. ככל שהמזמין יהיה מעוניין להשלים את ההזמנה, על המזמין ליצור קשר עם שרות הלקוחות של האתר בתוך 3 ימים, והספק יאשר את ההזמנה בכפוף לאישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי.
 8. טעות סופר בתיאור המוצר לא תחייב את האתר. תמונות המוצרים נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
 9. כל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות צילומים, גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של האתר ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת האתר, בכתב ומראש. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ"י החוק.

אספקת המוצרים :

 1. המוצרים יסופקו למזמין רק לאחר ביצוע התשלום במלואו כמפורט לעיל, לכתובת שהמזמין סיפק בעת ההזמנה, תוך 5 ימי עסקים, כמופיע בדף המוצר, אלא אם כן צוין אחרת באתר .לישובים מרוחקים, זמן האספקה עשוי להתארך.
 2. ObliBop אינה גובה תשלום עבור משלוח. יחד עם זאת ניתן לאסוף מוצרים מהחנות  הפיזית שלנו, במושב נווה ימין וזאת בתיאום עם שרות הלקוחות.
 3. אנו עובדים על כמות מלאי מוגבלת וחלק מן הפריטים הינם פריטים ייחודיים one-   piece  במקרה של חוסר במלאי, יקבל המזמין הודעה מהספק בתוך 2 ימי עסקים והוא יוכל להחליט אם לבטל את ההזמנה או להמתין לחידוש המלאי (במידה וזה אפשרי)
 4. הספק לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו .
 5. תקנון הגוף שבאמצעותו יבוצע משלוח המוצר יחול על כל אספקה של מוצר באמצעות הספק, ויחייב את המזמין .
 6. זמני אספקת המוצרים המצוינים כוללים את חישובם של ימי עסקים (ימי א' - ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג)
 7. המשלוח מבוצע ע"י ספק חיצוני ועל אחריותו.

על הלקוח להודיע מידית לספק אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר. בזמן אספקת המוצר, רשאי הספק ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחותו של המזמין/בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי/המזמין ו/או חתימתו על גבי ייפוי כוח כתנאי למסירת המוצר .

ביטול הזמנה

 1. לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן")
 2. ביטול ההזמנה יעשה מיום ביצוע ההזמנה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מבניהם.
 3. בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, מבלי שנעשה בו שימוש, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לכתובת הספק, על חשבונו ובתיאום עם הספק.

מסכום הזיכוי המגיע יופחתו דמי משלוח חוזר. הלקוח רשאי להביא את המשלוח לחנות הפיזית במושב נווה ימין ולחסוך את עלות המשלוח החוזר

 1. החלפות יתאפשרו עד 30 יום מתאריך אספקת המוצר/ים.

                החזרות יתאפשרו עד 14 יום מתאריך אספקת המוצר/ים.

 

 

שירות לקוחות

 1. שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים בו ניתן להפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני obli@oblibop.co.il או בטלפון 09-7664090 הספק יעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה בתוך 2 ימי עסקים.

סודיות מידע

 1. הספק מתחייב לשמור על סודיות המידע שמסר המזמין, ולא לעשות כל שימוש במידע ולא להעביר לגורם אחר, ללא הרשאת המזמין אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. הספק יאפשר גישה למידע רק למי מעובדיו הזקוקים למידע לצורך מתן שירות .
 2. הספק נוקט באמצעי זהירות ואבטחה מקובלים על מנת לשמור, ככל הניתן, על סודיות ואבטחת המידע. על אף האמור, במקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכוח עליון, הספק לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעמו ככל שמידע זה יאבד או יעשה בו שימוש לא מורשה .
 3. המזמין והספק מצהירים כי הם מודעים לחוק כרטיסי אשראי וחוק הגנת הצרכן, ככל שמתייחסים ל"רכישה מרחוק" או "רכישה טלפונית" ו/או "עסקת אינטרנט."

 

 

 • העגלה ריקה