יש לנו תשוקה לעיצוב טוב, כזה שתוכנן בקפידה והוא גם נעים לעין. אנחנו אוהבים את כל צבעי הקשת (וגם שחור ולבן) וטקסטורות מרגשות אותנו. אנחנו משתעממים מהר אבל מתאהבים כשפוגשים בפריט הנכון ואז זה יכול להמשך לנצח. אנחנו אוהבים אנשים ובילויים וים אבל הכי הכי אוהבים את הבית. בית שתפור למידותינו, מבטא את טעמנו וממלא אותנו בשמחה.

אנחנו ב- ObliBop חוצים ימים ויבשות בליקוט פריטים שיעשו לנו את זה ויודעים שגם אתם תתאהבו בהם מיד. הם עשויים מחומרים שונים, יוצרו בטכניקות מגוונות. חלקם נעשו בעבודת יד ואחרים בסדרות קטנות. כולם מלאי נשמה ואופי, על זמניים ומרחיבים את הלב ואת כל אחד מהם תוכלו לרכוש בלחיצת כפתור כאן, בחנות המקוונת שלנו.

ObliBop הוא שירבוב הברות ג'יברישי שסבתא פרידה השרישה במשפחתנו. כשפתחנו את המותג החדש, אישיותה הצבעונית של סבתא עמדה לנגד עיננו. סבתא היתה אשת העולם הגדול במובן העמוק ביותר. היא היתה פתוחה וסקרנית, מלאת הומור ותמיד תמיד נאמנה לטעמה ולרצונותיה.

ObliBop  היא אחותה הקטנה של וינטג'מאניה, חנות אייקונית לרהיטי וינטג' משובחים ויחודיים שהיתה בבעלותנו ונסגרה לא מזמן. אחרי למעלה מעשור שעשינו את מה שאנחנו אוהבים בתחום הוינטג', החלטנו לעשות את מה שאנחנו הכי אוהבים גם במוצרים עכשוויים. וינטג׳מאניה קמה בעקבות התשוקה לנוסטלגיה, לפריטי וינטג׳ משובחים ויחודיים שלוקטו בעין חדה מרחבי העולם. ObliBop היא האחות הקטנה -עושה את אותו הדבר בעיצוב עכשווי.  

בקרו אותנו בחנות האון-ליין המשודרגת מנוחות הספה שבביתכם (משלוחים חינם בקניה מעל 450 ש"ח).

  • העגלה ריקה